Komornik Sądowy przy SR w Tczewie

Switch to desktop Register Login

komornik a program 500 PLUS

 

Poprawiono: poniedziałek, 21, listopad 2016 13:37

Odsłony: 1025

Czytaj więcej...

O kancelarii

Jesteśmy kancelarią istniejącą od 1999 r. kiedy to decyzją Ministra Sprawiedliwości z dnia 31 października 1999 r. Andrzej Zakrzewski został powołany na stanowisko Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Tczewie.
 
Rewirem komorniczym komornika sądowego Andrzeja Zakrzewskiego jest obszar właściwości Sądu Rejonowego w Tczewie. Jednakże zgodnie z decyzją wierzycieli, którzy mają prawo wyboru komornika sądowego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej komornik Andrzej Zakrzewski wykonuje orzeczenia sądowe w sprawach o roszczenie pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń na terenie całego kraju.
 
Kancelaria nasza wykorzystuje w pracy szereg rozwiązań technicznych, które pozwalają w znaczny sposób skrócić czas potrzebny do skutecznego ustalenia majątku dłużnika, w tym m.in.:
 
- korzystamy z platformy ZUS-PUE (elektroniczne zapytanie do ZUS) co pozwala uzyskać informację o pracodawcy dłużnika bądź o rachunku bankowym dłużnika, z którego są płacone składki na ubezpieczenie (w przypadku osoby prowadzącej działalność gospodarczą) po 24 h od momentu złożenia zapytania,
 
- z systemu elektronicznego dostępu do CEPiK (Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców),
 
- z elektronicznego systemu do poszukiwania rachunków bankowych dłużnika OGNIVO.
 
Kancelaria jest przystosowana do kompleksowej obsługi spraw z EPU - e-Sądu - tzn. wniosków i tytułów egzekucyjnych składanych do kancelarii w formie elektronicznej.

Poprawiono: czwartek, 17, lipiec 2014 07:46

Odsłony: 714

Copyright by Krzysztof Kowalewski, WMKiW 2012

Top Desktop version